1. Anasayfa
  2. İSTANBUL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

İSTANBUL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

İSTANBUL EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Epoksi Zemin Kaplama Usta İstanbul’da!

İstanbul epoksi zemin kaplama alanında en kaliteli hizmeti veren Usta İstanbul, her türlü alan için kusursuz bir kaplama hizmeti sağlamaktadır. İstanbul zemin kaplama epoksi, kolay ve hızlı uygulanmasının çok ötesine geçen sayısız fayda sunan bir işlemdir. Alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile en iyi epoksi zemin kaplama İstanbul hizmetini vermekteyiz.

En İyi İstanbul Epoksi Zemin Kaplama Hizmeti

Endüstriyel binalar ya da otoparklar gibi geniş alanlarda en yaygın olarak kullanılan epoksi zemin kaplama, her türlü ortam için uygun olan zemin döşeme sistemidir. Uygulandığı alana katma değer sağlayan İstanbul epoksi zemin kaplama, başlangıçta endüstriyel ve ticari bir zemin kaplaması olarak görülmesine rağmen günümüzde ofislerde ve hatta evlerde de sıklıkla tercih edilmektedir.

Renk çeşitliliği ve muhteşem kimyasal direnci sayesinde giderek gelişen bir entegrasyon olarak öne çıkmaktadır. Usta İstanbul olarak; epoksi zemin kaplaması İstanbul hizmetinde deneyimli ve profesyoneliz. Çalışma alanlarımızdaki iddiamız, elbette epoksi kaplama hizmetlerinde de geçerlidir. En kaliteli, güvenli ve hızlı epoksi kaplama hizmeti için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Epoksi Zemin Kaplama Ne Anlama Gelir?

Epoksi zemin kaplama nedir sorusu sıklıkla sorulmaktadır. İstanbul epoksi zemin kaplama işlemi epoksi reçine ile yapılmaktadır. Epoksi reçine, farklı yüzeylerle sürekli zeminler oluşturmanıza izin veren bir malzemedir. Zeminler aynı zamanda, piyasadaki diğer kaplamalara kıyasla, özelliği dayanıklılık, parlaklık ve üstün kimyasal direnç olan polimerik kaplamalar olarak da adlandırılır.

Epoksi reçine zemin, bir katalitik madde ile karıştırıldığında reaksiyona giren ve ısıyla sertleşen polimerden yapılmıştır. Dayanıklılık, geçirimsizlik ve aşınmaya karşı direncin en dikkate değer özelliklerinden bazıları olmasından sorumlu bir bileşimdir. Isı ile deforme olmayan ve diğer kaplamalardan farklı bir zemin döşeme materyalidir.

İstanbul epoksi zemin kaplama en önemli özelliği ise kaymaz ve sert bir yüzey vadetmesidir. Bu sebeple de başta endüstriyel ve ticari alanlar olmak üzere her türlü alan için uygun bir zemin kaplama çeşidi olarak lanse edilmektedir.

Epoksi Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

İstanbul epoksi zemin kaplama birçok konuda avantaj sağlamaktadır. Epoksi zemin kaplama herhangi bir hasar görmeden korozyona, aşınmaya ve geçişe karşı yüksek direnç sunar. İşte tam da bu destek kapasitesinden dolayı araç ve ağır makine otoparklarında, laboratuvarlarda, depolarda vb. alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca epoksi zeminler, performansları etkilenmeden uzun süre kimyasal maddelere maruz kalabilir.

Tüm kaplama türleri aynı direnci, aynı uygulama ve kürlenme süresini sunmaz. Epoksi kaplama İstanbul, piyasadaki diğer alternatiflere kıyasla daha kısa kuruma süresi sağlamasıyla da öne çıkmaktadır. Kuruma süresi yaklaşık sekiz saate yakındır ve bu zemin kaplama sistemini tercih ederseniz yirmi dört saat sonra üzerinde yürüyebilirsiniz. İstanbul epoksi zemin kaplama gereksinimleriniz için Usta İstanbul ile iletişime geçebilir ve üstün kaliteli bir hizmet deneyimi elde edebilirsiniz.