>
TR

SUNİ ÇİM UYGULAMALARI

Yapay çim ya da diğer adıyla suni çim, çim gibi görünmesi için yapılmış sentetik liflerden oluşan bir yüzeydir. Usta İstanbul, sizin için suni çim uygulamalarını en profesyonel şekilde yapar. Konutların arka bahçeleri, restoran ve kafeler, firmaların genel merkezleri, okul bahçeleri, spor alanları ve daha birçok alanda dekoratif suni çimler uyguluyoruz. Doğal çimler gibi görünmesi için uygulanan suni çimlerin hammaddesi petroldür. Doğal çimlerin birçok dezavantajını geride bırakan yapay çim uygulamalarımız, müşterilerimizin beklentilerini üst düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır. Alanında profesyonel ekibimiz ile suni çim hizmetinizi kısa zamanda ve kaliteli şekilde teslim ediyoruz.

 

Suni Çim Nedir?

Yapay çim veya suni çim, doğal çim gibi görünmesi için yapılmış sentetik liflerden oluşan bir yüzeydir. En çok, orijinal olarak veya normalde çim üzerinde oynanan sporlar için arenalarda kullanılır. Ancak artık konut çimlerinde ve ticari uygulamalarda da kullanılmaktadır.

 

Suni Çim Nerede Satılır?

Suni çim satın almak isteyenler için en iyi tercih Usta İstanbul olabilir. Alanında uzman ekibimiz ile dekoratif suni çim ihtiyacınızı beklentilerinizin üzerinde karşılıyoruz. Her alan için suni çim uygulaması gerçekleştiriyoruz. Suni çim satın almak ve yaptırmak için Usta İstanbul'u tercih etmeniz size fiyat ve performans açısından birçok avantaj sağlayacaktır. UV ışınlarına karşı dayanımı olan ürünlerimiz, antistatik antibakteriyel olmaktadır.

 

Yapay Çim Nerede Kullanılır?

Suni çim, spor sahaları başta olmak üzere, konut veya bahçe dekorasyonu, firmaların genel merkezleri, kat bahçeleri, okul bahçeleri, restoran ve cafelerin bahçeleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Yağmur, kar, don, kasırga ve güneşten etkilenmeyecek şekilde üretilen son teknoloji suni çimlerimiz; renk atması, erime ve formunun bozulması gibi olumsuzluklardan etkilenmeyen doğa dostu ürünlerdir.

Çevreye zarar vermeyen maddelerden üretilen suni çim ya da sentetik çim, oldukça uzun ömürlü bir çim çeşididir. Yapay çim modelleri oldukça fazladır. Genel olarak iki farklı suni çim çeşidi vardır. Bunlar sırasıyla; spor ve dekorasyon çimleridir. Yapay çim çeşitleri doğal çimden farksız bir görüntüye sahip olmaktadır. 
 

Sportif amaçlı suni çimler

 1. Açık ve kapalı halı saha zemini
 2. Profesyonel futbol stadyumları
 3. Tenis kortu
 4. Golf sahası
 5. Çok amaçlı spor sahaları
 6. Beyzbol sahaları
 7. Rugby sahası

Dekorasyon amaçlı suni çimler

 1. Bahçe peyzajı zemin ve duvar kaplama
 2. Çatı kaplama
 3. İç mekan duvar kaplama (ev dekorasyonu)
 4. Çim çit yapımı
 5. Otel, resaturant, kafe dekorasyonu


Whatsapp Destek

Usta İstanbul

Merhaba;

Talebinizi Detaylı Olarak Bize İletebilirsiniz.