1. Anasayfa
  2. KAMERA ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

KAMERA ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ

KAMERA ALARM GÜVENLİK SİSTEMLERİ
xr:d:DAFJy-OuIHQ:33,j:33284006373,t:22081920

İstanbul Kamera Sistemleri

İstanbul’da başarısına imza atmış olan firmamız, kamera ve alarm güvenlik sistemlerini en iyi ve en güvenli şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyetimizi ön planda tutarak en uygun fiyata kamera sistemleri sunuyor ve kusursuz servis veriyoruz. Kablolu; kablosuz ip, haikon, dahua, neutron, üstün kamera sistemleri Usta İstanbul’da. İstanbul’da güvenlik sistemlerinde kablolu ve kablosuz üstün kameralar ile kendinizi güvende tutun!

İstanbul Alarm Güvenlik Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemi ile evinizde yaşanabilecek hırsızlık girişimlerinde harici ve dahili sirenler devreye girer. Caydırıcı özelliğe sahip sirenler olay anında yüksek desibelde ses üreterek yakın çevreyi uyarır ve hırsızlığın savuşturulmasını sağlar. Eş zamanlı olarak Alarm Merkezi’ne gelen sinyaller size ve gerekli hallerde polise bildirilerek duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Hareket Sensörü

Evinize, iş yerinize izinsiz girişleri veya yangın gibi istenmeyen durumları birçok farklı sensör ile takip eden Siber Güvenlik alarm sistemleri istenmeyen sonuçları önceden algılayarak kısa sürede sizleri bilgilendirir.Ayrıca girişlerde ki en ufak zorlamada veya herhangi bir zehirli gaz algılamasında dahili sirenleri sayesinde 120 DB üstünde ki sesi ile çevreyi uyarır ve hırsızların paniklemesini sağlar.

IP Kamera
IP Kamera hem Network üzerinden herhangi bir cihaza ihtiyaç duymadan görüntü verebilir hem de gerekli noktaların güvenliği gibi farklı amaçlarla uzaktan izlemeyi ve kayıt altına almak için gerek kablolu gerek kablosuz olarak kullanılabilmeye imkan sunan CCD ya da CMOS sensöründen sağladığı sinyali, üzerlerindeki tümleşik olan genellikle Linux işletim sistemi yüklü DVS (Digital Video Server) ile sağlayan kamera teknolojisidir.

IP Kamera Özellikleri
· Çalışması için kart, kayıt cihazı vb. çeşitli aparatlara gerek duymayan ileri kamera teknolojisidir.
· İnternet ve network üzerinden erişim sağlanabilir.
· IP kameralar kullanım türlerine göre kablolu IP kamera ve kablosuz IP kamera olarak ayrılmaktadır.
· IP kameralar üzerinden gelen görüntü ve ses anlık olarak masaüstü / dizüstü bilgisayar, tablet ve mobil cihazlardan izlenebilmektedir.
· IP kameralar, programlanabilir bir yapıya sahip olduklarından görüntü depolama, hareket algılama alarm yönetimi (hırsız, yangın vb.) gibi fonksiyonlara sahiptir.

Neden IP Kamera?

Megapiksel Çözünürlük
Sadece IP kamera teknolojisi ile mümkün olabilen megapiksel görüntü kalitesi sayesinde CIF formatın 16 katı daha büyük bir görüntü elde etmek mümkündür. Bu da günümüz analog kameralarının aldığı görüntünün en az 4, en fazla 16 katı kadar bir netlik anlamına geliyor.

Gelişmiş Tarama Özelliği
Sadece IP kameralarda mümkün olan ‘progressive scan’ özelliği sayesinde tüm görüntü bir kerede sağlandığından, özellikle hareketli ortamlarda analog kameralarla kıyaslanmayacak netlikler yakalamak mümkün.

POE (Power Over Ethernet-Ağ Kablosu Üzerinden Enerji)
Bu özellik sayesinde kameralar sadece Ağ Kablosu kullanılarak beslenebilir ve ilave bir enerji kablosuna gereksinim duymazlar. Böylece gereksiz kablo kirliliği ortadan kalkarak tek noktadan sağlıklı bir enerji dağılımı uygulanır.

Entegre Ses
Kameranın yanına konarak ses çıkışına bağlanan bir hoparlör düzeneği ile kameranın montaj yapıldığı alana hitap etmek ve oradaki sesleri, kamera üzerindeki bütünleşik mikrofondan dinlemek mümkündür.

Gerçek Dijital Çözüm
IP kameralarda görüntü bir kez ve sadece kamerada dijitalleşir. Bu da minimum görüntü kalitesi kaybı demektir.

IP Kamera İzleme
Herhangi bir DVR cihazına bağlı kalmadan her IP kamera direk olarak internete bağlanarak internet üzerinden istenilen her noktadan izleme yapılabilmektedir. Günümüzde IP kamera izleme işlemleri internete bağlı bir bilgisayar üzerinden yapılabildiği gibi, Akıllı telefonlar üzerinden de IP kamera izleme işlemi rahatlıkla yapılabilmektedir. ustaistanbul #ustaistanbul

istanbul da güvenlik kamerası, istanbul da güvenlik kameraları, istanbul da güvenlik kamera sistemleri, box kameralar, gece görüşlü kameralar, gizli kameralar, cmos kameralar, dome kameralar, speed dome kameralar, kanal kayıt cihazları, kayıt cihazları, alarm panelleri, alarm sistemi bileşenleri