1. Anasayfa
  2. BETON VE BORU DİREKLİ TEL ÇİT

BETON VE BORU DİREKLİ TEL ÇİT

BETON VE BORU DİREKLİ TEL ÇİT

Usta İstanbul beton ve boru direkli tel çit uygulamaları ile sizlere yüksek alan güvenliği sağlıyor. En sağlam çit sistemlerinden biri olan beton direkli tel çit, yıkılmaya ve delinmeye dayanıklıdır. Güvenlik için en çok tercih edilen çit türlerinden biri olan İstanbul beton ve boru direkli tel çit, genelde bina güvenliği, arazi güvenliği ve hava alanlarının belirli alanlarındaki güvenlik için kullanılmaktadır. Usta İstanbul en uygun fiyata en iyi hizmeti veren İstanbul lokasyonlu bir firmadır. Beton ve boru direkli tel çit için bir numaralı tercihinizin Usta İstanbul olması size birçok avantaj sağlayacaktır. Hem fiyat hem kalite açısından avantajlı olan hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini fazlasıyla karşılamaktadır. Kısa süre içerisinde montajı tamamlar ve en iyi şekilde hizmetinizi teslim ederiz. 

Usta İstanbul beton, boru drekli tel çit sistemleri 

Detaylı bilgi için en ve boy ölçüleri, alan görsellerini whatsApp hattımıza iletmeniz yeterlidir.

Boru Direk | Boru Direkli Tel Çit

Boru direk ve boru direkli tel çit ölçüleri; ’30 x 30  – 40 x 40 – 50 x 50 – 60 x 60 – 70 x 70 ” Göz aralıkların da ”2mm 2,50mm 2,70mm 3,00mm 3,50mm” tel kalınlığında yükseklik 7 mt ye kadar beton veya toprak üzeri 48mm 60mm veya 76mm çapında galvaniz yada galvaniz üzeri statik fırın boyalı boru direk imalat ve montaj yapmaktayız. 

Boru Direkli Tel Çit Fiyatları

Boru direkli tel çit fiyatları kullanılacak olan malzemeye ve ebatlara göre değişkenlik gösterebilir, güncel ve net fiyat almak için lütfen talep formunu doldurunuz, profesyonel ekibimiz en hızlı şekilde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Boru Direkli Tel Çit Kullanım Alanları

• Park ve bahçeler

• Yol kenarları

• Siteler

• Villalar

• Sanayi bölgeleri