1. Anasayfa
  2. İSTANBUL ÇELİK KAPI – OTOMATİK KAPI

İSTANBUL ÇELİK KAPI – OTOMATİK KAPI

İSTANBUL ÇELİK KAPI – OTOMATİK KAPI

Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile üretimini yaptığımız İstanbul çelik kapı ve otomatik kapı çeşitleri mekaniğin üstün teknolojiyle birleşmesi sonucunda elde edilir. Maliyetten kaçmadan ve yalnızca kar amacı gütmeden yapılan üretimler sayesinde kapı ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanır. Kesintisiz servis hizmeti veren firmamız kapı uygulamalarında daima farkını ortaya koyar. İyi bir İstanbul otomatik kapı almak istediğinizde kaliteli ve güvenilir ürünleri seçmeniz gerekir. Bir kapıda olması gereken bütün özellikleri bir arada sunan firmamız müşteri memnuniyetini daima her şeyin üzerinde tutar. Tüm kapılar patentli ve garantili olup satıştan sonra da destek hizmeti verilir. Bu gibi avantajlı özelliklerimiz sayesinde Usta İstanbul daima tüketicilerin gözünde tercih edilebilir bir firmadır.

Çelik Kapı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

İstanbul çelik kapı üretimi yapan firma sayısı bakımından geniş seçeneklere sahiptir. Ancak her firmanın hizmet anlayışı birbiriyle aynı değildir. İhtiyacınıza uygun doğru kapıyı seçerken kapının mutlaka hırsızlığa karşı dayanıklılık sertifikası bulunmalıdır. Kendi içerisinde sınıflara ayrılan kapılarda kasa ile kapının arasındaki boşluk en az 4-5 mm olmalıdır. Bu ayrıntıya dikkat etmeniz aldığınız kapıyı daha güvenli hale getirecektir.

Çelik kapılarda kilidin ve kilidin oturacağı bölgenin sağlam olması gerekir. Anahtarın girdiği bölge mutlaka hırsızlığa karşı erişilemez olmalıdır. Ayrıca kapınızın kapanma kalitesine dikkat etmelisiniz. Eğer kapınız parmak ucuyla itseniz bile hemen kapanabiliyorsa bu durum onun ne kadar güvenli olduğunu gösterir. Kapılarda kullanılan çift contalama sistemi toz, sıcak, ses, soğuk ve haşerat girişine engel olur, kusursuz bir yalıtım sağlar.

Otomatik Kapı Sistemleri

Çelik kapı kadar yaygın olan İstanbul otomatik kapı sistemleri uzman işçilik ve yüksek teknoloji gerektiren üretim türlerinden biridir. Radarlı kapı, garaj kapısı, manuel döner kapı gibi farklı çeşitleri olan bu kapılar firmamız tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Her müşteriye özel planlanan imalat süreci başlangıçta anlaşılan sürede son bulur. Bu süreç için belirlenen fiyatlar ise daima ekonomiktir ve indirim seçenekleri de mevcuttur.

İstanbul çelik kapı ve otomatik kapı üretiminde sektörün en iyileri arasında bulunan firmamız ürünleriyle enerji tasarrufu sağlamayı destekler. Özellikle otomatik kapı çeşitlerinde sıklıkla görülen tasarruf imkanı hem firmanıza hem de ekonominize katkıda bulunur. Yüksek hız performansına sahip olan kapılar için daima hızlı servis hizmetimiz vardır.

Kapınız Usta İstanbul’sa Güvendesiniz

İnovasyon, kesintisiz destek, güvenlik gibi ilkelere sahip olan Usta İstanbul firmamız sektörün en yenilikçi tasarımlarını sizlere sunar. İstanbul çelik kapı ya da otomatik kapı yaptırmak istediğinizde hem modern görünümlü hem de son derece kullanışlı ve kaliteli kapılar teslim alabilirsiniz. Yangına karşı yüksek koruma, güvenli teknoloji, parmak izi inovasyonu gibi ek özellikler yaptıracağınız kapıyı sizin için daha avantajlı hale getirecektir. Teknolojinin ve tasarımın buluştuğu kapılar kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacaktır.