1. Anasayfa
  2. SPOR SAHASI YAPI HİZMETLERİ

SPOR SAHASI YAPI HİZMETLERİ

SPOR SAHASI YAPI HİZMETLERİ

FUA İstanbul bünyesinde hizmet veren File İstanbul marka adı altında hizmet verdiğimiz

spor sahaları yapı uygulamarında kapalı açık, zeminden file aksesuarına, kalesinden potasına kadar

geniş kapsamlı anahtar teslim hizmet vermekteyiz. 

Usta İstanbul Spor Sahası Yapı Oluşturma Hizmetleri Detaylı Bilgi için Bizi Arayın.

USTA İSTANBUL ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI  SİSTEMLERİ  

Çok Amaçlı Spor Sahası Sistemleri İmalat aşamasından Montaj Aşamasına kadar müşterilerine destek olan USTA İSTANBULi, Müşterilerine Ürün Seçenekleri olarak Futbol sahası sistemi, Basketbol sahası sistemi, Tenis sahası Sistemi ve Çok amaçlı spor sahası Sistemi Olmak Üzere Geniş Ürün seçenekleri ile beraber hizmet sunmaktadır.

ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI SİSTEMİ KULLANIM AMACI NEDİR ?

Çok Amaçlı Spor sahası Sistemleri  sosyal aktivite alanları amacı ile insanların spor ile temasını sağlayan gençlerimizin ve ailelerimizin aktivite yapabilme imkanı sağlaması sebebi ile kullanılan Spor sahası  Sistemleridir.

ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI  ÜRETİM AŞAMASI

Çok Amaçlı Spor sahası sistemleri Anahtar teslim olarak müşterilimize yerinde kurulumunu sağladığımız ve ileri teknoloji makinalarla hazırlanan tüm Boru Tel çit,  Akrilik Zemin, Mini Futbol Kalesi , Voleybol ekipmanı ve Üst Kapama Ağı dahil olmak üzere yerinde  montajını tamamlanarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

ÇOK AMAÇLI SPOR SAHASI SİSTEMİLERİNİN KULLANIM ALANLARI

Spor sahası Sistemleri Talep Görme sebepleri genellikle ürünün Dekoratif Modern Görünümünün Yanı Sıra Ürünün Sağlam ve Dayanıklı Olmasıdır.

Her Alanda Kullanılabilir özelliği olması ise ürünün kullanımını daha cazip kılmaktadır.

Spor sahası Sistemlerinin Kullanım Alanlarından Kısaca bahsedersek Park ve Bahçeler, Özel Siteler , Fabrikalar  vb. bir çok alanda kullanılmaktadır.

Spor sahası Sistemi Ürünün her alanda kullanılabilmesi ve Sağlamlığı sebebi ile yoğun talep görmektedir.

Spor sahası  sistemi İmalat ve montaj alanında yıllardır hizmet veren Yapımtel Çit Sistemleri Müşteri memnuniyeti ve hızlı çözüm olanakları ile çalışmalarına tüm hız ile devam etmektedir.