1. Anasayfa
  2. İSTANBUL AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

İSTANBUL AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

İSTANBUL AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

İstanbul Akrilik Zemin Kaplama Hizmeti Usta İstanbul’da!


İstanbul akrilik zemin kaplama gereksinimi duyanlar için en kaliteli ve en ekonomik hizmeti vadediyoruz. Yapı hizmetleri, tadilat, enerji, güvenlik ve gayrimenkul gibi alanlarda uzun senelerden bu yana faaliyetlerine devam eden firmamız, beklentileri aşan sonuçlar ile farkını ortaya koyuyor. Zemin kaplama çeşitleri arasında en popüler olanlardan akrilik kaplama, her türlü iç mekân için ideal bir seçim. Usta İstanbul olarak; akrilik zemin kaplama İstanbul alanında bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kaliteli hizmetimiz, deneyimimiz ve profesyonelliğimiz ile her daim fark yaratmaya devam ediyor ve optimal anlamda gereksinimlerinize hitap eden hizmetler sağlıyoruz.


İstanbul Akrilik Zemin Kaplama İhtiyaçlarınıza Çözüm Sunuyoruz


Evde zeminleri yenilemek büyük bir zorluktur. Seçenekler çoktur ve fiyatlar çok çeşitlidir. Bu nedenle, hangi zeminin kurulacağını seçmek zorlayıcı bir süreç olabilir. Porselen veya seramik gibi bazı seçeneklerin montajı pahalı ve zor olabilir.


Öte yandan, laminat parke ve akrilik zemin kaplama gibi seçenekler son yıllarda oldukça popüler. Usta İstanbul; sizler için en iyi İstanbul akrilik zemin kaplama hizmeti sağlıyor. Hem ekonomik hem de modern bir seçim olan akrilik kaplama, iç mekanlarınızın havasını değiştiriyor ve aynı zamanda da kullanışlı zeminler elde etmenize yardımcı oluyor.
Alanında tam donanımlı ve işinde deneyimli ekibimiz ile zemin kaplama akrilik hizmeti vermekteyiz. İç mekanınızı güzelleştirmek, dönüştürmek ve daha kullanışlı hale getirmek istediğinizde Usta İstanbul olarak her daim yanınızdayız ve benzersiz hizmetimizle ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.


Akrilik Zemin Kaplama Nedir?


İstanbul akrilik zemin kaplama hizmeti almak isteyenlerin sıkça sorduğu sorulardan biri de akrilik zemin kaplama nedir sorusudur. Akrilik döşeme, evin iç ortamlarında kullanılan bir sentetik döşeme türüdür. Bileşimi nedeni ile bu tarz kaplamalar aşınmaya, darbelere karşı son derece dayanıklıdır ve temizlenmesi oldukça kolaydır. Çok uygun maliyetlidirler ve 15 ila 20 yıl arasında kullanım imkânı sunarlar.


İki çeşit akrilik zemin döşeme bulunmaktadır. Bunlar sert ve esnek döşemedir. Bir yandan sert döşeme materyalleri genellikle karo formatlarında ve çeşitli kalınlıklarda bulunur. Bunun aksine, esnek döşemeler 2 metre eninde, 25 metre boyunda, 1,5 mm kalınlığında rulolar halinde satılmaktadır.
Kurulumunun kolaylığı ve çok çeşitli tonlara sahip olmaları, akrilik zemin kaplamayı evde farklı yerleri yeniden düzenlemek isteyenler arasında tercih edilen bir seçenek haline getiriyor. İşlenmemiş PVC’den ve hidrofobik malzemelerin karışımlarından yapılmıştır. Bu da onları suya ve neme karşı dayanıklı hale getirir ve mutfak, banyo ve yatak odalarına yerleştirmek için idealdir. İstanbul akrilik zemin kaplama materyalleri, ahşap ve seramiği taklit eden çeşitli tasarımlar sunan, termal, akustik, antistatik ve antibakteriyel özelliklere sahip bir PVC kaplamadır.
Bir evin tasarımı, içinde yaşayan kişi hakkında çok şey söylediğinden, bunlar evi dekore ederken önemli bir araç olabilir. Bundan dolayı evinin dekorasyonuna özen gösteren herkes için akrilik zemin döşeme İstanbul en iyi seçenektir. Üstelik akrilik döşemeler iş yerleri ve ofisler için de muazzam bir seçenek haline gelmiştir. İç mekânın her köşesine güzellik getiren ve ortama adeta hayat veren akrilik zemin kaplama, farklı doku ve renk seçenekleri sunuyor.


Akrilik Zemin Kaplamanın Avantajları Nelerdir?


Duvarların boyanması, mutfak veya oda gibi alanların yenilenmesi evde en çok uygulanan faaliyetlerden bazılarıdır. Bununla birlikte, yeniden yapılanma söz konusu olduğunda en çok ihmal edilen ortamlar arasında zeminler vardır. Ancak bunlar evin temeli oldukları ve mekânın öğelerinin etkileşime girdiği yer oldukları için sonuçta önemli bir parçadır.
Akrilik zemin kaplama malzemeleri işlenmemiş PVC’den ve hidrofobik malzemelerin karışımlarından oluşur. Suya ve neme karşı dayanıklıdır, bu da onları her türlü ortam için uygun kılar. Ayrıca, İstanbul akrilik zemin kaplama pek çok farklı avantajı beraberinde getirir. Bu sebeple de çoğu insanın ilk tercihlerinden biri zemin döşeme akrilik seçenekleri olur. Doku ve malzeme bazında her zevke uygun çok çeşitli tasarımlar sunan akrilik zemin kaplama, teknolojik gelişmeler ve üretim süreçleri nedeniyle çeşitlilik ve çok yönlülük vadeder. Akrilik zemin kaplama avantajları aşağıdaki gibi açıklanabilir:
• Su geçirmez yapıdadır.
• Yerden ısıtma sistemine uygundur.
• Büyük esneklik ve dayanıklılık sunar.
• Darbelere ve kırılmalara karşı diğer zeminlere göre daha dayanıklıdır.
• Diğer kaplamalara göre daha fazla ses yalıtımını mümkün kılar.
• Kolay kurulum ve hızlı temizlik avantajı vardır.
• Mevcut kaplamaların üzerine uygulanabilir.
İstanbul akrilik zemin kaplama ihtiyaçlarınız için siz de Usta İstanbul’u tercih edebilir, harika görünen ve uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz zemin kaplamasına sahip olabilirsiniz. Akrilik zemin kaplama fiyatları ve çok daha fazlası hakkında bilgi için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.